شرایط و ضوابط

ضمن عرض تشکرازانتخاب فروشگاه اینترنتی تجهیز سازه ،کاربران گرامی لطفاً موارد زیر که در راستایی شفاف سازی تمامی فرایندها انجام شده در این فروشگاه اینترنتی مطرح شده است را درهنگام خرید در نظر داشته باشید.

قوانین و مقررات فروشگاه اینترنتی تجهیز سازه:

ورود کاربران به فروشگاه اینترنتی تجهیز سازه و ثبت سفارش در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط قوانین و مقررات این فروشگاه اینترنتی از سوی کاربران است.

لازم به ذکر است شرایط و قوانین و مقررات ، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

تعاریف اولیه:

فروشگاه اینترنتی تجهیز سازه با آدرس اینترتی https://tajhezsazeh.ir که کلیه حقوق مادی و معنوی آن متعلق به مدیریت محترم جناب مهندس میلاد مرادی می باشد.

کاربر به هر فرد حقیقی یا حقوقی گفته می‌شود از طریق مختلف وارد فروشگاه اینترنتی تجهیز سازه شده اند.

عضو به شخصی حقیقی یا حقوقی گفته می‌شود که اطلاعات کاربری خود را برای ما  در فرم ثبت نام درج می کند.

مشتری شخصی حقیقی یا حقوقی گفته می‌شود که به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات فروشگاهی اینترنتی تجهیز سازه اقدام می نماید.

درخواست سفارش از طرف مشتری به منظور بررسی موجودی و قیمت نهایی کالاهای سفارش داده شده استعلام گفته می شود.

پاسخ استعلام از نظر موجودی کالا و قیمت ، دارای 24 ساعت اعتبار می باشد.

قوانین عمومی:

توجه داشته باشید کلیه اصول و فرایند‏‌های فروشگاه اینترنتی تجهیز سازه :

  1. منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران است.
  2. منطبق با قانون تجارت الکترونیک است.
  3. منطبق با قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است .

 متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربران است.

در صورتی که در قوانین مندرج، روند‏‌ها وفرایند خدمات فروشگاه اینترنتی تجهیز سازه تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

رعایت حق کپی رایت:

همه مطالب موجود در سایت تجهیز سازه ، مانند لوگو، علائم تجاری، متن، توضیحات، گرافیک، آرم، تصاویر و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط تیم فنی تجهیز سازه انجام شده و جزء اموال اینترنتی تجهیز سازه محسوب می‏‌شود .

 حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس سایت انحصاری است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی از سمت تیم فنی ما حق پیگرد قانونی ‏‌دارد

ارتباطات الکترونیکی:

هنگامی که شما از خدمات فروشگاه اینترنتی تجهیز سازه استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت و خرید می‏‌کنید و یا به فروشگاه اینترنتی تجهیز سازه ایمیل می‏‌زنید،یا از طریق پشتیبان آنلاین در اپلیکیشن واتساپ ارتباط حاصل می کنید این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و فرایند‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که فروشگاه اینترنتی تجهیز سازه به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و… ) به درخواست شما پاسخ دهد.

همچنین جهت اطلاع رسانی رویدادها، خدمات و یا تبلیغات های ویژه، امکان دارد برای اعضای وب سایت و کاربران ایمیل یا پیامک ارسال شود. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه خود را  به سادگی غیر فعال کنند.

فرایندهای انجام خرید و ارسال محصولات در فروشگاه اینترنتی تجهیز سازه:

ثبت سفارش:

در فروشگاه اینترنتی تجهیز سازه این امکان برای شما مشتریان عزیز ایجاد شده است  در7 روز هفته  و24 ساعت در روز امکان ثبت سفارش داشته باشید.

روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است .

پردازش سفارش:

کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش  توسط کارشناسان فروش این مجموعه بررسی می‌‏شوند.

از ساعت 9 صبح الی 19 بعد از ظهر روزهای کاری ، امکان پاسخگویی و پیگیری و ارسال سفارشات از طریق سایت و همچنین چت آنلاین میباشد.

ارسال سفارش:

یکی از مهمترین فاکتورهای در انجام هر خرید اینترننتی ، سلامت محصولات و ارسال ایمن سفارشات در سریع ترین زمان به دست مشتریان است.

تجهیز سازه با سالها تجربه به عنوان مرجع تخصصی تامین آنلاین کلیه ابزار آلات ساختمانی، کشاورزی، تاسیسات، آب، گاز، شیرآلات ، ابزاریراق با استفاده کادری زبده و کار آزموده نهایت دقت و تلاش خود را می‏‌نماید تا کالای خریداری شده را بهترین کیفیت و به سرعت به دست مشتریان خود برسد .

خسارت در هنگام حمل و نقل:

واحد ارسال و پشتیبانی فروشگاه اینترنتی تجهیز سازه همواره نهایت تلاش خود را می‏‌کند تا کلیه سفارش‏‌ها در نهایت صحت و بدون آسیب به دست مشتریان خود در سراسر کشور برسد.

پس از نهای شدن خرید به سرعت کالای مورد نیاز از انبازهای تجهیز سازه تامین می شود و به صورت دقیق و ایمن بسته بندی و آماده ارسال می شود.

 بعد از بسته بندی به انتخاب مشتری کالای مورد نیاز به یکی از شرکت‌‏های حمل و نقل معتبر تحویل داده شده وبارنامه مرسوله برای مشتری ارسال می شود.

بعد از این مرحله ، بروز هر گونه حادثه درهنگام حمل و تحویل به عهده شرکت حمل و نقل است و تجهیز سازه تنها در صورت تایید شرکت حمل کننده سفارش و در راستای تسهیل امور پیگیری، خسارت را جبران می‌‏کند.

آسیب‏‌های ناشی از حمل و نقل باید در تا 24 ساعت کاری پس از تحویل سفارش به خدمات پس از فروش فروشگاه اینترنتی تجهیز سازه اطلاع داده شود و کالای آسیب دیده به همراه صورت جلسه رسمی شرکت حمل کننده و کلیه متعلقات و فاکتورهمچنین فیلم و تصاویر مربوط را به واحد خدمات پس از فروش تجهیز سازه ارسال کنید.

فروشگاه اینترنتی تجهیز سازه به جز آدرس اینترنتی https://tajhezsazeh.ir با پشتیانی آنلاین و ایمیل info@ tajhezsazeh.ir هیچ گونه آدرس اینترنتی  و راه دسترسی دیگری ندارد.

درصورتی که این مجموعه  بخواهد از طرق دیگری با مشتریان خود ارتباط برقرار نماید، حتماً آن را به صورت رسمی خصوصا از طریق درج در سایت اطلاع رسانی خواهد کرد .

لذا تجهیز سازه در مقابل زیان های ناشی از تماس مشتریان با هرگونه راه ارتباطی غیرمجاز که مسلما توسط اشخاص ثالث بمنظور سوء استفاده از نام  تجهیز سازه ایجاد گردیده است ، مسئولیتی نداشته و پاسخگو نخواهد بود.

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی:

فروشگاه اینترنتی تجهیز سازه به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.

ما  متعهد هستیم از حریم شخصی شما دفاع کرده  و در این راستا، از تکنولوژیی های مورد نیاز برای استفاده هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شما از سایت را، همواره توسعه و زیر نظر داشته باشم.

برای پردازش و ارسال سفارش، اطلاعاتی مانند آدرس، شماره تلفن وسایر موارد نیاز است و از آنجا که کلیه فعالیت‌های فروشگاه اینترنتی تجهیز سازه ، قانونی و مبتنی بر قوانین تجارت الکترونیک صورت می‌گیرد و طی فرایند خرید، فاکتور رسمی و بنا به درخواست مشتریان حقوقی گواهی ارزش افزوده صادرمی‌شود، از این رو وارد کردن اطلاعاتی مانند نام و کد ملی برای اشخاص حقیقی یا کد اقتصادی و شناسه ملی برای خریدهای سازمانی لازم است.

 یادآوری می‌شویم آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشتری است و تمام مکاتبات و پاسخ‌های شرکت از طریق آنها صورت می‌گیرند.

بنابراین درج آدرس، ایمیل و شماره تماس‌های همراه و ثابت توسط مشتری، به منزله مورد تایید بودن صحت آنها است و در صورتی که موارد فوق به صورت صحیح یا کامل درج نشده باشد، فروشگاه اینترنتی تجهیز سازه جهت اطمینان از صحت و قطعیت ثبت سفارش می‌تواند از مشتری، اطلاعات تکمیلی و بیشتری درخواست کند.

برای مشتریان این امکان وجود دارد در صورت تایید خود، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند و ما در تجهیز سازه، تنها برای ارسال همان سفارش، از این اطلاعات استفاده خواهیم کرد.

تجهیز سازه برای حفاظت و نگهداری اطلاعات و حریم شخصی کاربران همه توان خود را به کار می‌گیرد و امیدوار است که تجربه خریدی امن، راحت و خوشایند را برای همه کاربران فراهم کرده ایم.

باید تاکید شود که حفظ و نگهداری رمز عبور و نام کاربری بر عهده کاربران است و لذا برای جلوگیری از هرگونه سواستفاده احتمالی، کاربران نباید این اطلاعات را برای شخص دیگری فاش کنند.

 در صورتی که کاربر شماره همراه خود را به فردی دیگر واگذار کند، جهت جلوگیری از سواستفاده یا مشکلات احتمالی کاربران باید شماره موبایل خود را در پروفایل تغییر داده و شماره جدیدی ثبت نمایند.

مسئولیت هرگونه خسارت احتمالی که ناشی از عدم رعایت موارد فوق‌الذکر توسط کاربر باشد، با خود کاربر بوده وکاربر حق هر گونه ادعا علیه تجهیز سازه را از خود سلب می‌کند.

 تجهیز سازه هویت شخصی کاربران را محرمانه می‌داند و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌کند، مگر اینکه با حکم مقام قضایی یا اداری صالحه یا طبق قوانین و مقررات رایج کشور موظف باشد در اختیار مراجع  ذی ‌صلاح قرار دهد.

در این موارد هیچ گونه مسئولیت قانونی مبنی بر جبران خسارت برای تجهیز سازه وجود ندارد و کاربران با اعلام رضایت خود در استفاده از خدمات وب سایت ضمنا حق هرگونه اعتراض را از خود سلب نموده اند.

همچنین هرگونه فعالیتی خارج از حوزه قوانین و مقررات جاری کشور و قانون تجارت الکترونیک توسط کاربری داخل این فروشگاه انجام گیرد، تجهیز سازه حق استفاده از اطلاعات ثبت شده جهت پیگیری های قانونی را برای خود محفوظ می دارد.